Historia Naszego Domu Pogrzebowego

O Nas

Początki powstania Domu Pogrzebowego

Historia Zakładu pogrzebowego NEKROPOLIS z Wyszkowa rozpoczęła się w 1990 roku. Data ta ściśle wiąże się z faktem przejęcia przez ówczesnych założycieli i właścicieli firmy kierownictwa w zakładzie patomorfologii w wyszkowskim szpitalu. Wtedy to syn założyciela NEKROPOLIS Lecha Chmielewskiego – a obecny właściciel Janusz Chmielewski – zadecydował o otwarciu profesjonalnego, świadczącego usługi pogrzebowe najwyższej jakości biura.

Prace postępowały w imponującym tempie i już w roku 1991 roku rozpoczęła się budowa nowoczesnego Domu Pogrzebowego, zlokalizowanego przy ulicy Stefana Okrzei 53 w Wyszkowie. Uroczyste otwarcie tego obiektu miało miejsce w 1995 roku. Miejsce to od samego początku istnienia stało się wzorem dla innych zakładów pogrzebowych z całej Polski, wyróżniając się od siedzib innych zakładów pogrzebowych nie tylko formą, ale przede wszystkim poprzez posiadanie nowoczesnego i funkcjonalnego zaplecza, które może równać się standardom światowym.

W 2014 roku Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS w Wyszkowie podpisał umowę ze szpitalem na administrowanie Zakładem Patologii w swoim Domu Pogrzebowym. Dzięki temu firma jest w stanie znacznie obniżyć całość kosztów organizowanych pogrzebów.

Dom Pogrzebowy Nekropolis w Wyszkowie to wyjątkowe miejsce, w którym Rodziny Osób Zmarłych mogą w spokoju i ciszy pożegnać się ze swoimi najbliższymi w kameralnej kaplicy. Chwile tego pożegnania nie są ograniczane czasowo i rodzina może na nie poświęcić tyle czasu, ile tylko pragnie i potrzebuje. Nekropolis zapewnia perfekcyjne przygotowanie wszystkich etapów uroczystości pogrzebowej, zawsze z uwzględnieniem indywidualnych wymagań Klientów oraz ich możliwości finansowych.

Oferta naszej firmy obejmuje także bogaty asortyment akcesoriów pogrzebowych oraz nowoczesny tabor samochodowy – w tym elegancki karawan marki Mercedes, dzięki któremu ostatnia droga Zmarłego nabiera prawdziwego blasku.

zaklad pogrzebowy nekropolis 1

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS Wyszków ma w swojej ofercie m.in. następujące usługi pogrzebowe:

• organizacja uroczystości wszelkiego rodzaju
• dopełnienie wszelkich kwestii formalnych
• wypłaty zasiłków pogrzebowych
• mobilne biuro
• przewóz Zmarłych 24h na dobę
transport krajowy i międzynarodowy
• własna chłodnia
elegancka kaplica
• kosmetyka i ubieranie Zmarłych
usługi florystyczne
obsługa muzyczna
kremacje z certyfikatem
• Mistrz Ceremonii Żałobnych