Pogrzeby świeckie

Pogrzeby wyznaniowe to wciąż najczęściej wybierany przez Klientów rodzaj uroczystości żałobnej, której przewodniczy osoba duchowna związana z konkretną religią. Pogrzeb o charakterze wyznaniowym odbywa się według przepisów określonych w księgach liturgicznych danego wyznania Ten rodzaj uroczystości akcentuje ważność życia po śmierci, jak również nieśmiertelność duszy.

W Polsce wiele osób deklaruje przynależność do Kościoła katolickiego, stąd też większość uroczystości przygotowywanych przez Zakład Pogrzebowy Nekropolis z Wyszkowa ma taki właśnie charakter. Posiadamy jednak także doświadczenie w organizacji uroczystości żałobnych wyznań. Dostosowanie ceremoniału pogrzebowego do wyznania i poglądów Osoby Zmarłej to nie tylko swoisty obowiązek, ale i wyraz szacunku. Dotyczy to także wszystkich szczegółów scenograficznych, dlatego przygotowujemy odpowiednio kaplicę i wyposażamy ją w niezbędne symbole religijne.

Zakład pogrzebowy Nekropolis z Wyszkowa troszczy się o każdy szczegół pogrzebów wyznaniowych. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkie znaczenie ma uroczystość ostatniego pożegnania i jak bardzo wpływa na przeżywanie żałoby. Zakład pogrzebowy NEKROPOLIS dokłada zatem wszelkich starań, by uroczystość przebiegła według życzeń rodziny Zmarłego. Decydując się na usługi naszej firmy otrzymują Państwo kompleksowe usługi w konkurencyjnych cenach.