Opinie

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
Pole oznaczone * jest wymagane.
20 wpisów.
Julia B. napisał/a 8 września 2023
Niezawodność domu pogrzebowego Nekropolis i dbałość o detale sprawiły, że ceremonia przebiegła spokojnie i godnie, dokładnie tak jak chcieliśmy.
Mariusz Sz. napisał/a 6 czerwca 2023
Polecam dom pogrzebowy Nekropolis z Wyszkowa, tańsi niż konkurencja, obsługa na wysokim poziomie, nie czuliśmy się nagabywani ani przymuszani do czegokolwiek.
Edyta Ż. napisał/a 31 marca 2023
Śmierć bliskiej osoby jest bardzo ciężkim przeżyciem i czasami człowiek nie jest w stanie sam wszystko załatwić.Mój brat zmarł w Anglii i to budziło dużo obaw .Na szczęście zakład pogrzebowy Nekropolis zajął się wszystkim od podstaw .O nic nie musiałam się martwić .Od załatwienia dokumentów w Anglii ,transport ,kremację a do spoczynku na cmentarzu .Bardzo kompetentna i empatyczna obsługa ,wszystkie informacje na bieżąco przekazywane ,bardzo profesjonalna obsługa (cała ceremonia była piękna i godna).Dodatkowo ,co jest bardzo ważne, uczciwie policzone koszta .Żadnych ukrytych dodatków .Sam koszt transportu był konkurencyjny .Zakład pogrzebowy nie żyruje na nieszczęściu a wspiera uczciwie w tym trudnym czasie .
Aleks napisał/a 4 stycznia 2023
Bardzo profesjonalna firma, której zdecydowanie moim zdaniem warto zaufać. Ja tak zrobiłem i zajęli się moja babcią z wielkim szacunkiem i empatią
Artur O. napisał/a 19 września 2022
Bardzo elegancki pogrzeb, duże wyczucie, wszystko z klasą - polecam dom pogrzebowy Nekropolis
Dariusz M. napisał/a 24 czerwca 2022
Nekropolis z Wyszkowa to firma z której usług korzystamy od lat, nikomu nie życzę śmierci w rodzinie ale jak trzeba przeprowadzić pogrzeb to warto iść do nich. POLECAM!
Mariola z rodziną Warszawa napisał/a 29 kwietnia 2022
Pogrzeb naszej Babci był bardzo trudny, bo była dla całej naszej rodziny najcudowniejszą i bardzo dobrą osobą. Dom Pogrzebowy Nekropolis ma wyczucie i ogromne doświadczenie. To firma na najwyższym poziomie, bo zna się na wszystkim, wychodziła na przeciw naszym oczekiwaniom, nasza babcia żyła po królewsku i pożegnanie tez miała królewskie właśnie dzięki zakładowi Nekropolis, który szczerze polecamy.
Mirosław P napisał/a 21 kwietnia 2022
Dziękuje za pomoc, wsparcie i zaangażowanie w organizację uroczystości pogrzebowej. W tak trudnym dla nas czasie kontakt i profesjonalizm Domu Pogrzebowego Nekropolis są na najwyższym poziomie. Państwa Firma jest w 100% godna polecenia.
Sandra napisał/a 29 marca 2022
Dziękuję firmie zakład pogrzebowy Nekropolis za ogromne zaangażowanie wsparcie i pomoc w tym trudnym dla mnie czasie. Jestem wam wdzięczna i szczerze będę polecać wasze usługi pogrzebowe.
Wanda P. napisał/a 14 stycznia 2022
Wyrażam moją wdzięczność za zaangażowanie w przygotowanie i przebieg pogrzebu mojego męża Edwarda. Wszyscy pracownicy zakładu pogrzebowego Nekropolis z Wyszkowa byli bardzo pomocni i współczujący, i zadbali o każdy szczegół.
Joanna S napisał/a 13 stycznia 2022
dom pogrzebowy przy Okrzei to firma na której profesjonalizmie można polegac, ładna kaplica, wszystko jest eleganckie ale gustowne i bez niepotrzebnego przepychu - polecam
Kamil N. napisał/a 17 grudnia 2021
Moim zdaniem jeden z lepszych zakładów pogrzebowych w Wyszkowie, bardzo dobra organizacja pracy i duża kultura osobista obsługi. Polecam.
Gniewosz J. napisał/a 25 listopada 2021
Chciałbym podziękować firmie pogrzebowej Nekropolis za pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowej, wsparcie i wasze zaangażowanie. Jestem mile zaskoczony tym, jak sprawnie zajęliście się wszystkimi formalnościami. Pozdrawiam i będę was polecać.
Robert napisał/a 23 października 2021
Bardzo dobra firma z Wyszkowa, robią u nas pogrzeby i w okolicy, maja ładne karawany , i kaplice , nie ma co szukać lepszej bo nie ma według mnie, polecam
Kornelia N. napisał/a 4 października 2021
Bardzo dziękuję za profesjonalna pomoc przy organizacji pożegnania mojego dziadka. Cały personel zakładu Nekropolis w Wyszkowie spisał się wzorowo. Widać doświadczenie i zaangażowanie. Będę polecać waszą firmę. Pozdrawiam.
Aneta T. napisał/a 6 września 2021
Mam bardzo dobrą opinię o domu pogrzebowym przy Okrzei, z rodziną przez lata kilka razy byliśmy zmuszeni skorzystać z ich pomocy i nie zawiedli nas nigdy.
Weronika P. napisał/a 5 czerwca 2021
Nekropolis to moim zdaniem jeden z najlepszych zakładów w Wyszkowie. Łatwy kontakt z pracownikami, duże doświadczenie w sprawach formalnych oraz solidna i sprawna organizacja pogrzebu. Z całą pewnością będę polecać ten zakład. Weronika P.
Dominik Kowalczyk napisał/a 24 maja 2021
Zakład pogrzebowy Nekropolis z biurem w Wyszkowie doceniam najbardziej za doświadczenie. Wszystko zostało mi przedstawione na pierwszym spotkaniu w biurze, ustaliłem z pracownikami wszystkie formalności i kwestie organizacyjne. Ogromne podziękowania za to, że potraficie i chcecie pomagać ludziom w żałobie.
Daria Ś. napisał/a 18 kwietnia 2021
Chciałabym wyrazić kilka słów podziękowań dla pracowników zakładu Nekropolis. Już od początku wiedziałam, że wybrałam najlepiej jak mogłam. Kontakt z pracownikami wzorowy, empatia i wsparcie olbrzymie. Dziękuję za wszystko, bez was ostatnie pożegnanie mojego ojca nie wyglądałoby tak godnie.
Damian Krasucki napisał/a 26 lutego 2021
Dziękuję za organizację pogrzebu mojej żony Ewy. Zakład Pogrzebowy Nekropolis pomógł mi w przygotowaniach oraz przejął na siebie kwestie formalne, co bardzo mi ułatwiło ten i tak wyjątkowo trudny czas.