Opinie

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
Pole oznaczone * jest wymagane.
24 wpisy.
Sylwia Małkiewicz z rodziną napisał/a 8 lutego 2024
Ze swojej strony chce podziękować pracownikom firmy Nekropolis z Wyszkowa prowadzicie piękny dom pogrzebowy a wszystko było na wysokim poziomie.
Sebastian napisał/a 14 grudnia 2023
Serdecznie polecam usługi firmy Nekropolis każdemu, kto stoi przed trudnym zadaniem zorganizowania pogrzebu bliskiej osoby. Ich takt, zrozumienie i zadbanie o detale sprawiły, że poczuliśmy się otoczeni troską i wsparciem.
Paweł Bialik napisał/a 27 listopada 2023
Nekropolis-Wyszków. POLECAM BARDZO. Profesjonalizm, zrozumienie oraz wielkie wyczucie taktu, co w tych trudnych dniach żegnania bliskich jest bardzo ważne. Dzięki Panowie.
Martyna Starzec napisał/a 6 listopada 2023
Wyżyny profesjonalizmu. Skuteczna pomoc i doradztwo w pełnym zakresie. Empatia i zrozumienie na każdym kroku. Z czystym sumieniem mogę polecić Dom Pogrzebowy Nekropolis.
Julia B. napisał/a 8 września 2023
Niezawodność domu pogrzebowego Nekropolis i dbałość o detale sprawiły, że ceremonia przebiegła spokojnie i godnie, dokładnie tak jak chcieliśmy.
Mariusz Sz. napisał/a 6 czerwca 2023
Polecam dom pogrzebowy Nekropolis z Wyszkowa, tańsi niż konkurencja, obsługa na wysokim poziomie, nie czuliśmy się nagabywani ani przymuszani do czegokolwiek.
Edyta Ż. napisał/a 31 marca 2023
Śmierć bliskiej osoby jest bardzo ciężkim przeżyciem i czasami człowiek nie jest w stanie sam wszystko załatwić.Mój brat zmarł w Anglii i to budziło dużo obaw .Na szczęście zakład pogrzebowy Nekropolis zajął się wszystkim od podstaw .O nic nie musiałam się martwić .Od załatwienia dokumentów w Anglii ,transport ,kremację a do spoczynku na cmentarzu .Bardzo kompetentna i empatyczna obsługa ,wszystkie informacje na bieżąco przekazywane ,bardzo profesjonalna obsługa (cała ceremonia była piękna i godna).Dodatkowo ,co jest bardzo ważne, uczciwie policzone koszta .Żadnych ukrytych dodatków .Sam koszt transportu był konkurencyjny .Zakład pogrzebowy nie żyruje na nieszczęściu a wspiera uczciwie w tym trudnym czasie .
Aleks napisał/a 4 stycznia 2023
Bardzo profesjonalna firma, której zdecydowanie moim zdaniem warto zaufać. Ja tak zrobiłem i zajęli się moja babcią z wielkim szacunkiem i empatią
Artur O. napisał/a 19 września 2022
Bardzo elegancki pogrzeb, duże wyczucie, wszystko z klasą - polecam dom pogrzebowy Nekropolis
Dariusz M. napisał/a 24 czerwca 2022
Nekropolis z Wyszkowa to firma z której usług korzystamy od lat, nikomu nie życzę śmierci w rodzinie ale jak trzeba przeprowadzić pogrzeb to warto iść do nich. POLECAM!
Mariola z rodziną Warszawa napisał/a 29 kwietnia 2022
Pogrzeb naszej Babci był bardzo trudny, bo była dla całej naszej rodziny najcudowniejszą i bardzo dobrą osobą. Dom Pogrzebowy Nekropolis ma wyczucie i ogromne doświadczenie. To firma na najwyższym poziomie, bo zna się na wszystkim, wychodziła na przeciw naszym oczekiwaniom, nasza babcia żyła po królewsku i pożegnanie tez miała królewskie właśnie dzięki zakładowi Nekropolis, który szczerze polecamy.
Mirosław P napisał/a 21 kwietnia 2022
Dziękuje za pomoc, wsparcie i zaangażowanie w organizację uroczystości pogrzebowej. W tak trudnym dla nas czasie kontakt i profesjonalizm Domu Pogrzebowego Nekropolis są na najwyższym poziomie. Państwa Firma jest w 100% godna polecenia.
Sandra napisał/a 29 marca 2022
Dziękuję firmie zakład pogrzebowy Nekropolis za ogromne zaangażowanie wsparcie i pomoc w tym trudnym dla mnie czasie. Jestem wam wdzięczna i szczerze będę polecać wasze usługi pogrzebowe.
Wanda P. napisał/a 14 stycznia 2022
Wyrażam moją wdzięczność za zaangażowanie w przygotowanie i przebieg pogrzebu mojego męża Edwarda. Wszyscy pracownicy zakładu pogrzebowego Nekropolis z Wyszkowa byli bardzo pomocni i współczujący, i zadbali o każdy szczegół.
Joanna S napisał/a 13 stycznia 2022
dom pogrzebowy przy Okrzei to firma na której profesjonalizmie można polegac, ładna kaplica, wszystko jest eleganckie ale gustowne i bez niepotrzebnego przepychu - polecam
Kamil N. napisał/a 17 grudnia 2021
Moim zdaniem jeden z lepszych zakładów pogrzebowych w Wyszkowie, bardzo dobra organizacja pracy i duża kultura osobista obsługi. Polecam.
Gniewosz J. napisał/a 25 listopada 2021
Chciałbym podziękować firmie pogrzebowej Nekropolis za pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowej, wsparcie i wasze zaangażowanie. Jestem mile zaskoczony tym, jak sprawnie zajęliście się wszystkimi formalnościami. Pozdrawiam i będę was polecać.
Robert napisał/a 23 października 2021
Bardzo dobra firma z Wyszkowa, robią u nas pogrzeby i w okolicy, maja ładne karawany , i kaplice , nie ma co szukać lepszej bo nie ma według mnie, polecam
Kornelia N. napisał/a 4 października 2021
Bardzo dziękuję za profesjonalna pomoc przy organizacji pożegnania mojego dziadka. Cały personel zakładu Nekropolis w Wyszkowie spisał się wzorowo. Widać doświadczenie i zaangażowanie. Będę polecać waszą firmę. Pozdrawiam.
Aneta T. napisał/a 6 września 2021
Mam bardzo dobrą opinię o domu pogrzebowym przy Okrzei, z rodziną przez lata kilka razy byliśmy zmuszeni skorzystać z ich pomocy i nie zawiedli nas nigdy.