Opinie

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
Pole oznaczone * jest wymagane.
11 entries.
Wanda P. napisał/a 14 stycznia 2022
Wyrażam moją wdzięczność za zaangażowanie w przygotowanie i przebieg pogrzebu mojego męża Edwarda. Wszyscy pracownicy zakładu pogrzebowego Nekropolis z Wyszkowa byli bardzo pomocni i współczujący, i zadbali o każdy szczegół.
Joanna S napisał/a 13 stycznia 2022
dom pogrzebowy przy Okrzei to firma na której profesjonalizmie można polegac, ładna kaplica, wszystko jest eleganckie ale gustowne i bez niepotrzebnego przepychu - polecam
Kamil N. napisał/a 17 grudnia 2021
Moim zdaniem jeden z lepszych zakładów pogrzebowych w Wyszkowie, bardzo dobra organizacja pracy i duża kultura osobista obsługi. Polecam.
Gniewosz J. napisał/a 25 listopada 2021
Chciałbym podziękować firmie pogrzebowej Nekropolis za pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowej, wsparcie i wasze zaangażowanie. Jestem mile zaskoczony tym, jak sprawnie zajęliście się wszystkimi formalnościami. Pozdrawiam i będę was polecać.
Robert napisał/a 23 października 2021
Bardzo dobra firma z Wyszkowa, robią u nas pogrzeby i w okolicy, maja ładne karawany , i kaplice , nie ma co szukać lepszej bo nie ma według mnie, polecam
Kornelia N. napisał/a 4 października 2021
Bardzo dziękuję za profesjonalna pomoc przy organizacji pożegnania mojego dziadka. Cały personel zakładu Nekropolis w Wyszkowie spisał się wzorowo. Widać doświadczenie i zaangażowanie. Będę polecać waszą firmę. Pozdrawiam.
Aneta T. napisał/a 6 września 2021
Mam bardzo dobrą opinię o domu pogrzebowym przy Okrzei, z rodziną przez lata kilka razy byliśmy zmuszeni skorzystać z ich pomocy i nie zawiedli nas nigdy.
Weronika P. napisał/a 5 czerwca 2021
Nekropolis to moim zdaniem jeden z najlepszych zakładów w Wyszkowie. Łatwy kontakt z pracownikami, duże doświadczenie w sprawach formalnych oraz solidna i sprawna organizacja pogrzebu. Z całą pewnością będę polecać ten zakład. Weronika P.
Dominik Kowalczyk napisał/a 24 maja 2021
Zakład pogrzebowy Nekropolis z biurem w Wyszkowie doceniam najbardziej za doświadczenie. Wszystko zostało mi przedstawione na pierwszym spotkaniu w biurze, ustaliłem z pracownikami wszystkie formalności i kwestie organizacyjne. Ogromne podziękowania za to, że potraficie i chcecie pomagać ludziom w żałobie.
Daria Ś. napisał/a 18 kwietnia 2021
Chciałabym wyrazić kilka słów podziękowań dla pracowników zakładu Nekropolis. Już od początku wiedziałam, że wybrałam najlepiej jak mogłam. Kontakt z pracownikami wzorowy, empatia i wsparcie olbrzymie. Dziękuję za wszystko, bez was ostatnie pożegnanie mojego ojca nie wyglądałoby tak godnie.
Damian Krasucki napisał/a 26 lutego 2021
Dziękuję za organizację pogrzebu mojej żony Ewy. Zakład Pogrzebowy Nekropolis pomógł mi w przygotowaniach oraz przejął na siebie kwestie formalne, co bardzo mi ułatwiło ten i tak wyjątkowo trudny czas.