Kremacje zwłok

Pogrzeby w uprzednią kremacją to rodzaj pochówku, na który coraz częściej decydują się rodziny Osób Zmarłych, proszących o pomoc nasz zakład pogrzebowy. Kremacja to proces spopielenia ciała Zmarłego, którego dokonuje się w specjalnym piecu kremacyjnym w temperaturze ok. 800-1200 stopni Celsjusza. Kremacja trwa od dwóch do trzech godzin, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii przebiega całkowicie bez zapachu i emisji dymu.

Rosnąca popularność tej formy pochówku związana jest z przepisami, w myśl których można dochować urnę z prochami do istniejącego już grobu tradycyjnego. Dzięki temu możliwe stają się kolejne pochówki, a grób do którego składa się kolejne urny, może stać się grobem rodzinnym. Jeśli natomiast od poprzedniego pochówku w grobie pojedynczym nie upłynął okres 20 lat – kremacja staje się niejako koniecznością.

Zakład pogrzebowy NEKROPOLIS z Wyszkowa w swojej ofercie posiada także usługi związane z przygotowaniem pogrzebu kremacyjnego. Decydując się tego typu pochówek otrzymują Państwo od naszej firmy gwarancję wszechstronnej pomocy, związanej z przygotowaniem i przeprowadzeniem tego typu ceremonii. Nasza firma zajmie się wszelkimi procedurami związanymi z przygotowaniem ciała Zmarłego do pochówku, jego transportem do krematorium, jak i odbiorem urny z prochami po spopieleniu. W swojej ofercie posiadamy także wszelkie artykuły pogrzebowe niezbędne w przypadku kremacji, a mianowicie szeroki wybór trumien kremacyjnych, ubrań lub całunów, w które Zmarli zostają ubrani przez spopieleniem.

Dom pogrzebowy NEKROPOLIS pomoże Państwu we wszystkich kwestiach formalnych i prawnych związanych z organizacją kremacji. Pracownicy naszej firmy służą pomocą i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.