Transport zmarłych krajowy i międzynarodowy

Dom pogrzebowy Nekropolis z Wyszkowa zajmuje się kompleksową obsługą i przygotowaniem uroczystości pogrzebowych. Posiadając przeszło 20 letnie doświadczenie w branży funeralnej, firma nasza podejmuje się także realizacji usług w zakresie transportu Zmarłych.

Posiadany tabor wyspecjalizowanych pojazdów, przygotowanych do świadczenia usług we wspomnianym zakresie, pozwala nam zadeklarować gotowość do podjęcia się realizacji zlecenia o każdej porze dnia i nocy. Firma Nekropolis świadczy usługi transportowe zarówno na obszarze kraju, jak i poza jego granicami.

Nekropolis z Wyszkowa najczęściej organizuje przewóz Zmarłych na terenie Unii Europejskiej – ze szczególnym uwzględnieniem Anglii, Niemiec czy Holandii. Podejmujemy się także przewozów w kierunkach wschodnich – do takich krajów, jak Rosja, Ukraina czy Białoruś.

Nasz zakład pogrzebowy posiada swoje przedstawicielstwa w wielu krajach świata oraz współpracuje z zakładami pogrzebowymi z różnych państw. Współpraca ta umożliwia skrócenie czasu realizacji przewozów oraz uproszczenie procedur urzędowych. To z kolei przekłada się realnie na całościowe koszty, związane z usługą transportu międzynarodowego.

Pracownicy firmy z Wyszkowa są w stanie nie tylko wykonać samą usługę transportu, ale także przejąć od Państwa konieczności dopełnienia wszelkich formalności. Należy do nich chociażby uzyskanie tłumaczeń urzędowych, pozwoleń czy innych dokumentów. Nekropolis zajmuje się całością przygotowań, podejmując się także kontaktu z ambasadami czy konsulatami. Jesteśmy w stanie reprezentować Państwa na każdym etapie przygotowań do transportu ciał Waszych Najbliższych z do Polski.

Jeśli zachodzi konieczność lub taka jest wola Rodziny Zmarłego, możemy także zorganizować kremację za granicą. Jeśli natomiast decydują się Państwo na transport ciała Zmarłego do Polski – zadbamy o wszystko. Zapewnimy odpowiednią trumnę z wkładem metalowym oraz filtrem powietrza. We wszystkich naszych działaniach dostosowujemy się do wymagań zarówno sanitarnych, jak i formalnych. Powierzając nam wykonanie usługi transportu nie muszą się Państwo o nic martwić. Jesteśmy po to, aby pomóc i wykonać powierzone zlecenie w możliwie najkrótszym czasie i z poszanowaniem godności osoby Zmarłej.

Zakład pogrzebowy Nekropolis organizuje transporty drogą lądową, morską i lotniczą. Wszystkie informacje uzyskają Państwo pod numerami telefonów: +48-600-856-850 albo +48-600-402-850. Można także skorzystać z numeru faksu: +48-22-486-30-59