Własna kaplica przedpogrzebowa

Dom pogrzebowy NEKROPOLIS w Wyszkowie specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu i perfekcyjnej obsłudze uroczystości ostatniego pożegnania. Klienci, którzy w ciągu ponad 20 lat istnienia firmy powierzyli już nam zorganizowanie ceremonii żałobnej bliskiej osoby wiedzą, że można nam zaufać. Dom Pogrzebowy w Wyszkowie, zlokalizowany przy ulicy Okrzei, to miejsce, w którym zawsze znajdą Państwo pomoc w tych bolesnych momentach. Zawsze staramy się z pełnym zaangażowaniem pomóc rodzinom w żałobie przetrwać ten niełatwy czas.

Szczególnym miejscem naszego domu pogrzebowego w Wyszkowie jest kaplica. Można powiedzieć, że jest ona niejako sercem zakładu, bo tutaj uczestnicy pogrzebu przeżywają najważniejsze, ale i najtrudniejsze chwile. Własna kaplica pozwala nam nie tylko na indywidualne dostosowanie jej do ceremonii żałobnej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów, ale także na umożliwienie Państwu spędzenia w niej tyle czasu, ile uważają to Państwo za niezbędne.

Pracownicy firmy dbają o właściwą aranżację przestrzeni wykorzystując do tego odpowiednie kompozycje kwiatowe, katafalki czy świeczniki oraz wszelkie elementy mające charakter religijny bądź świecki, w zależności od upodobań klientów. To wszystko sprawia, że ostatnie pożegnanie ze Zmarłym przeżywane jest w atmosferze prawdziwej refleksji oraz zadumy.

Zakład pogrzebowy Nekropolis w domu pogrzebowym w Wyszkowie posiada także własne pomieszczenie chłodnicze. Dzięki temu zostają zagwarantowane odpowiednie warunki dla godnego przechowywania ciał Zmarłego. Własna chłodnia umożliwia także niezależność od innych podmiotów – co z kolei przekłada się na znaczące obniżenie całościowych kosztów pogrzebów.