Oprawa pogrzebu

Uroczystość ostatniego pożegnania to bardzo wyjątkowe chwile, które wymagają odpowiedniej oprawy. Dlatego zakład pogrzebowy Nekropolis stara się zadbać o każdy nawet najdrobniejszy element składający się na całość uroczystości pogrzebowej.
Nasza firma świadczy usługi w zakresie kompleksowego przygotowania pogrzebu – z doborem odpowiedniej, niepowtarzalnej i pięknej oprawy. Jednym z elementów tej oprawy jest muzyka, która znacząco wpływa na odbiór całej ceremonii. Wydobywa i podkreśla ona emocje, stając się nie tylko tłem uroczystości, ale jej integralną częścią – rodzajem niewerbalnej opowieści.

Zakład pogrzebowy Nekropolis w Wyszkowie współpracuje z profesjonalnymi muzykami, oferując najwyższej jakości usługi muzyczne oprawy pogrzebów. W trakcie ceremonii organizowanej przez nasz dom pogrzebowy możliwe jest wykorzystanie muzyki na żywo lub odtworzenie jej ze specjalnie przygotowanego przenośnego bezprzewodowego nagłośnienia. Wszystkie usługi związane z oprawą uroczystości pogrzebowej dostosowane zostają do wymagań i potrzeb Klientów.