Kwiaty na pogrzeb

Kwiaty są elementem, które służą w podkreśleniu niektórych wydarzeń w naszym życiu i dzięki nim jesteśmy w stanie wyrazić niektóre emocje lepiej niż przy pomocy słów. Co za tym idzie, stały się one nieodłącznym elementem uroczystości pogrzebowych, stając się swoistym hołdem i wyrazem naszej miłości czy uznania.

Dom pogrzebowy Nekropolis z Wyszkowa przywiązuje wagę do każdego nawet najdrobniejszego detalu składającego się na całość uroczystości pogrzebowej i stara się by każda uroczystość przyozdobiona została właściwymi kompozycjami kwiatowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma z Wyszkowa może poszczycić się współpracą z najlepszymi florystami z okolic. Działamy w porozumieniu z lokalnymi kwiaciarniami szkółkami roślin ozdobnych, oferując najpiękniejsze i najświeższe żywe kwiaty będące wyrazem elegancji i czci dla Zmarłego.

Na specjalne życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować własne, spersonalizowane kompozycje kwiatowe wykonane z największą starannością, zgodnie ze sztuką florystyczną. Każdą nawet najdrobniejszą kompozycję możemy ozdobić szarfą ze wskazanym przez Państwa napisem.

W swojej ofercie Dom pogrzebowy z Wyszkowa zajmuje się nie tylko przygotowaniem kompozycji kwiatowych, ale również zapewnia transport wszelkich form kwiatowych w wyznaczone miejsce, Zadbamy o to, aby trafiły one we właściwe miejsce w nienaruszonej formie.